روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی آزادشهر

اخبار دانشگاه

جشن دانشجويان ممتاز و شاهد ممتاز واحد آزادشهر از نگاه تصوير

جشن دانشجويان ممتاز و شاهد ممتاز واحد آزادشهر از نگاه تصوير

                                                           ....

                                                         ....

                                                       ....

                                                               ....

                                                        .....

                                                           ....

                                                            ....

                                                               .....

                                                      ....

                                                       ....

+ نوشته شده در  ساعت 10:55  توسط مدير روابط عمومی دانشگاه  | 

ربع قرن فعاليتهاي دانشگاه آزاد اسلامي و 19 سال تلاش در واحد آزادشهر

بزرگداشت ربع قرن فعاليتهاي دانشگاه آزاد اسلامي و 19 سال تلاش در واحد آزادشهر

همزمان با ولادت حضرت رضا (ع) در واحد آزادشهر مراسم بزرگداشت ربع قرن فعاليت دانشگاه آزاد اسلامي با حضور نماينده مردم منطقه در مجلس شوراي اسلامي،مدير كل تربيت بدني استان گلستان ، فرمانداراين شهرستان ، مسئولين ، معتمدين شهري ، استادان و دانشجويان  در واحد آزاد شهر برگزار شد

.

 

در اين مراسم رئيس دانشگاه آزاد اسلامي واحد آزادشهر با اشاره به ربع قرن فعاليت دانشگاه آزاد اسلامي در كشور گفت : اكنون به فضل الهي و با حمايت مستقيم و ماندگار امام خميني (ره) و همت مردم شريف ايران ، دانشگاه آزاد اسلامي اين نهال برخاسته از بطن انقلاب شكوهمند اسلامي قطبي عظيم در عرصه هاي علمي، پژوهشي و فرهنگي در كشور شده است.

 

 

دكتر علي اصغر بياني به گزارشي از نحوه تشكيل و عملكرد اين واحد دانشگاهي اشاره كرد و گفت : اين واحد با دو رشته و در ساختنماني استيجاري فعاليت خود را آغاز كرد و اكنون با درجه بسيار بزرگ و در 40 رشته در مقاطع كارداني، كارشناسي و كارشناسي ارشد با سه هزارو ششصد دانشجو ، يك آموزشكده فني و حرفه اي و هفت مدرسه پسرانه و دخترانه مشغول فعاليت است .

 

 

وي اافزود : افزايش سطح علمي دانشجويان از برنامه هاي اين دانشگاه است و در حال حاضر 95 نفر از اعضاي هيات علمي در اين واحد بطور تمام وقت و نيمه وقت مشغول تدريس دانشجويان هستند.

 

 

در ادامه مراسم به تعدادي از معتمدين شهري كه در تاسيس واحد آزادشهر نقش داشتند لوح تقدير و هدايائي به رسم يادبود اهدا گرديد.   

                                                    ...

در خاتمه اين جشن سالن هاي ورزشي چند منظوره با ظرفيت 700 نفر ،كشتي ،ژيمناستيك و ورزشهاي رزمي با زير بناي دوهزارو پانصد متر مربع و اعتباري بالغ بر هشت ميليارد ريال به بهره برداري رسيد .

 

 ...

                                                          ....

 

                                                        ....

 

 

                                                 ....

همچنين در اين روز عمليات اجرائي مسجد دانشگاه با يك هزارو دويست متر مربع و ساختمان آموزشي در سه طبقه با اعتباري بالغ بر 10 ميليلرد ريال آغاز گرديد .

 

 

 

 

 

+ نوشته شده در  ساعت 11:4  توسط مدير روابط عمومی دانشگاه  | 

دانشگاه آزاد اسلامی آزادشهر درنگاه تصویر

 

...

. در حال حاضردانشگاه آزاد اسلامی ازادشهرداراي 40رشته در مقطع كارداني كارشناسي و كارشناسي ارشد ، 3600نفر دانشجو ، 93نفر عضو هيأت علمي نيمه وقت و تمام وقت ، 1آموزشكده فني و حرفه اي سما ، 7مدرسه دخترانه و پسرانه سما با مجموع امتياز 688 به درجه بسيار بزرگ نائل شده است . همچنين مساحت كل دانشگاه 13هكتار بوده كه 15000هزار مترمربع آن زيربناي ساختماني مي باشد .

 

..

......

دانشگاه آزاداسلامي واحدآزادشهر  داراي 15آزمايشگاه : شيلات ، صنايع غذايي و قند ، ميكروبيولوژي ، خاكشناسي ، فيزيك مكانيك ، مكانيك خاك ، برق ، فيزيك الكتريسيته ، شيمي ، گياه شناسي ، علوم دامي ، حشره شناسي ، ديجيتال مدارات مخابرات ، ژنتيك و 7كارگاه : برق ، جوشكاري ، عكاسي ، قالي ، بتن ، چاپ و مكانيك خاك مي باشد .

هم اكنون دانشگاه آزادسلامي آزادشهر يكي از قدرتمندترين مراكز علمي و پژوهشي در سطح استان مي باشد كه با همت و تلاش بي شائبه مسئولين آن هر روز گامي درخشان در تحقق آرمانهاي خود برمي دارد .

 

..

 

...

  - تاسيس 357 واحد و مركز آموزشي دانشگاه آزاد اسلامي در سراسر كشور :

-امكان تحصيل بسياري از دختران و زنان را در كنار خانواده هايشان فراهم كرده است .

        -با افزايش ظرفيت پذيرش دانشجويان ، موجب افزايش آرامش در خانواده ها شده است .

 

..

دانشگاه آزاد اسلامي بيش از 000/70 شغل به طور مستقيم و صد ها هزار شغل به طور غير مستقيم در سراسر كشور ايجاد كرده است .

..

..

..

دانشگاه آزاد اسلامي با استخدام بيش از 000/26 عضو هيات علمي ، بستر مناسبي را براي تحصيلات عالي فرزندان اين آب خاك را فراهم كرده است .

 

.

..با اميد به اينكه خدمات شايسته دانشگاه آزاداسلامي بيش از پيش بر ملت ايران نمايان گردد و با استعانت از خداوند متعال و همكاري ملت شريف ايران و بخصوص مردم شريف شهرستان آزادشهر ، اين دانشگاه ابزاري باشد در جهت تحقق اهداف نظام جمهوري اسلامي ايران . 

  روابط عمومي دانشگاه آزاداسلامي واحدآزادشهر

 

 

 

 

 

+ نوشته شده در  ساعت 13:30  توسط مدير روابط عمومی دانشگاه  | 

يك روز برفي در واحد آزادشهر

حضور دكتر بياني رئيس واحد آزادشهر ومعاونين آموزشي و سما و مدير روابط عمومي و تعدادي از كاركنان واحد در روز برفي دوشنبه ۱۷/۱۰/۸۶ در دانشگاه روزي كه بعلت سرما و يخبندان از سوي استانداري گلستان تعطيل اعلام شده بود .
ادامه مطلب
+ نوشته شده در  ساعت 15:40  توسط مدير روابط عمومی دانشگاه  | 

۱۱۵فارغ‌التحصيل دانشگاه‌آزاد آزادشهر درمقطع كارشناسي ارشد پذيرفته‌شدند

‬۱۱۵فارغ‌التحصيل دانشگاه‌آزاد آزادشهر درمقطع كارشناسي ارشد پذيرفته‌شدند 

 

رييس دانشگاه آزاد اسلامي واحد آزادشهر گفت: ‪ ۱۱۵‬نفر از فارغ التحصيلان اين دانشگاه در مقطع كارشناسي ارشد پذيرفته شدند.

دكتر "علي اصغربياني"  افزود:
اين دانشجويان در رشته‌هاي مختلف دانشگاههاي دولتي و آزاد سراسر كشور براي سال تحصيلي جاري پذيرفته شده‌اند.

وي با بيان برنامه‌هاي اين واحد دانشگاهي اظهارداشت: دانشگاه ازاد اسلامي واحد ازادشهر در اين راستا سعي مي‌كند تا با افزايش توان علمي، اموزشي اساتيد، تشويق دانشجويان به كسب علم، تحقيق و پژوهش نقشي مهمي در اين زمينه ايفا كند.

رييس دانشگاه آزاد آزادشهر گفت: در سال تحصيلي جاري اين دانشگاه با چهار هزار دانشجو در ‪ ۴۰‬رشته تحصيلي و در سه مقطع كارداني، كارشناسي و كارشناسي ارشد فعاليت دارد.

وي با بيان اينكه در سال جاري اين دانشگاه حدود يك هزار دانشجوي جديد پذيرش داشته است، گفت: حدود ‪ ۶۰‬درصد دانشجويان اين واحد آقايان و بقيه را خانم‌ها تشكيل مي‌دهند.

به گفته وي، بيش از ‪ ۲۰۰‬استاد تمام وقت، نيمه وقت و حق‌التدريس در مقاطع مختلف مشغول تدريس در اين واحد دانشگاهي مي‌باشند.

دانشگاه آزاد اسلامي واحد آزادشهر در سال ‪ ۶۷‬فعاليت خود را آغاز كرده است.ك/‪۳‬

+ نوشته شده در  ساعت 13:37  توسط مدير روابط عمومی دانشگاه  | 

همايش ”سر ني مولانا" در واحد آزادشهر

همايش ”سر ني مولانا" در واحد آزادشهر برگزارشد.

گروه زبان و ادبيات فارسي با همكاري حوزه پژوهش به مناسبت بزرگداشت سال مولانا همايشي با عنوان  "سر ني"  برگزار كرد.

 محمد حاجي آبادي دبير همايش گفت : از ميان مقالات متعدد ارايه شده به دبيرخانه همايش ، تعداد 15 مقاله با موضوعات مختلف از سوي هيات داوران پذيرفته شد كه بصورت سخنراني در همايش ارايه گرديد .

وي افزود : هدف اصلي مولانا از خلق مثنوي معنوي به يقين اعتلاي معنوي انسانها بوده و مثنوي را خود نردبان معراج حقايق مي خواند .
+ نوشته شده در  ساعت 12:20  توسط مدير روابط عمومی دانشگاه  | 

همایش سهم من از امنيت با تاكيد بر مشاركت دانشجويان در حفظ نظم اجتماعي

همايش "سهم من از امنيت با تاكيد بر مشاركت دانشجويان در حفظ نظم اجتماعي و آگاهي از آسيبهاي اجتماعي " در واحد آزادشهر برگزار شد .

 

اين مراسم با حضور مدير كل مطالعات اجتماعي معاونت اجتماعي و ارشاد ناجا ، فرماندهي نيروي انتظامي استان گلستان ، رئيس واحد ، استادان و دانشجويان در سالن همايش امام خميني برگزار شد .

 

سرهنگ كريمي فرمانده نيروي انتظامي استان گلستان در اين همايش گفت :جوانان ما يابد هوشيار باشند چون استبداد و استعمار با توليد و پخش مواد مخدر و آلوده سازي سعي در نابودي و منفعل كردن جوانان ما را دارند چون در كشور اسلامي  ما جوانان مستعد و نخبه كه آينده سازان و مديران آينده اين مملكت هستند زياد است و دشمن از اين بيم دارد .                                      

وي افزود : نيروي انتظامي هميشه سعي داشته در بخش مقابله با مواد مخدر با آگاه سازي جوانان و جامعه موضع پيشگيرانه اي را اتخاذ نمايد وبا آگاه سازي جوانان از خطري كه آنان را تهديد ميكند مطلع سازد .

در ادامه دكتر بيات مدير كل مطالعات اجتماعي معاونت اجتماعي و ارشاد ناجا گفت : ما در بحث مقابله با مواد مخدر سعي داريم بصورت بنيادي با آن برخورد كنيم كه آن هم نياز به نگاه علمي و سازه كارهاي علوم اجتماعي ، حقوق و روانشناسي و ساير علوم مرتبط دارد .

 وي افزود : از سوي ديگر مشاركت و بهره مندي از ظرفيت جامعه و همكاري و كمكهاي مردم است كه ما رادر اين امر موفق خواهد كرد .

 

+ نوشته شده در  ساعت 12:14  توسط مدير روابط عمومی دانشگاه  | 

برگزاری چهارمین همایش روابط عمومی الکترونیک.

برگزاری چهارمین همایش روابط عمومی الکترونیک در هتل المپیک تهران با حضور فعالان روابط عمومی های کشور در دوازدهم دی ماه ۸۶
+ نوشته شده در  ساعت 13:15  توسط مدير روابط عمومی دانشگاه  |